Dlaczego dźwig będzie potrzebny przy realizacji budowy domu jednorodzinnego?

Wynajem dźwigu przy budowie

Budowa domu jednorodzinnego to bardzo poważne przedsięwzięcie. Jest to też zazwyczaj realizacja marzeń, które poskutkują mieszkaniem we własnym domu, gdzie z pewnością nie zabraknie ogrodu oraz różnych atrakcji. Zanim jednak do tego dojdzie, trzeba przeprowadzić szereg prac, a do tych będzie potrzebny dźwig. Jakie zadanie spełni na budowie? Zachęcamy do tego, żeby zapoznać się z naszym tekstem.

Do czego służy dźwig na budowie?

Najważniejszym argumentem, który skłania go wynajęciu dźwigu na budowę jest przenoszenie ciężkich elementów. Wiele osób decyduje się na budowę domu przy minimalnym udziale maszyn, jednak jest to bardzo wymagające przedsięwzięcie. Nie dość, że angażujemy do niego więcej osób, to jeszcze wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Wracając jednak do dźwigu, to służy on do przenoszenia krokiew, konstrukcji z desek, ale równie dobrze dźwigi mogą służyć do przenoszenia całych ścian. Na pewno jest to znaczące ułatwienie, gdy możemy skorzystać z wypożyczalni dźwigów i zdecydować się na taki dźwig, który spełni nasze oczekiwania.

Jaki wynająć dźwig?

Ze swojej strony polecamy dźwigi samojezdne, które doskonale się sprawdzają na budowie. Klasyczne żurawie nie poruszają się i przeznaczone są do wielkich budowli, a dom jednorodzinny z pewnością taką nie jest. Dlatego też najlepiej jest skorzystać z oferty wypożyczalni sprzętu budowlanego, jaką jest Węglo-Sprzęt. W swojej ofercie posiadamy:

  • żuraw samojezdny Liebherr LTM 1070
  • żuraw samojezdny Liebherr LTM 1055

A to nie wszystkie dźwigi Liebherr, które są u nas dostępne. Warto odwiedzić naszą stronę i zapoznać się bliżej z ofertą. Oferujemy dźwigi od 10 do 70 ton, a przede wszystkim wszystkie maszyny posiadają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego. Również w takiej sytuacji można skorzystać z wynajmu dźwigu wraz z operatorem, co będzie doskonałą opcją.

Dźwig dla klienta indywidualnego czy firmy?

Nie ma to większego znaczenia, ponieważ Węglo-Sprzęt pracuje zarówno z firmami oraz klientami indywidualnymi. To ogromna zaleta, że można wynająć dźwig do budowy domu, niezależnie od tego, czy się prowadzi firmę, czy też nie.

Zdarza nam się pracować również z instytucjami czy przedsiębiorstwami, które chcą stworzyć budynek gospodarczy, ale jednak w tym celu potrzebują sprzętu ciężkiego, jakim jest dźwig.

A może wynajem dźwigu do prac domowych?

Co mamy na myśli mówiąc „prace domowe”? Przede wszystkim to, aby stworzyć inne budynki, które będą nam potrzebne. Jeżeli decydujemy się na budowę domu, to zazwyczaj chcemy mieć budynek, w którym znajdzie się nasz samochód. Przetrzymywanie go na świeżym powietrzu szczególnie zimą nie jest dla niego korzystne, że o złodziejach nie wspomnimy. Budowa garażu to dość poważna kwestia, do której na pewno dźwig będzie potrzebny.

Poza garażem na terenie posesji stawiamy też inne budynki, które mogą nam służyć do różnych celów. Skorzystanie z dźwigu wraz z fachowym operatorem daje 100% pewności, że budynek zostanie ukończony zgodnie z projektem. Nie zwlekajcie więc długo i skontaktujcie się z nami, by w bezpieczny sposób wybudować dom z naszym sprzętem!