Skład opału

Jeśli mieszkają Państwo na terenie miast takich jak: Gliwice, Zabrze, Pyskowice, Toszek, Sośnicowice, Mikołów, Knurów, Rybnik, Orzesze, Czerwionka-Leszczyny, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Chorzów, Katowice, oraz w promieniu 100 km od Gliwic i zainteresowani są Państwo zakupem węgla, koksu, ekogroszku, miału, pelletu, artykułów opałowych takich jak: drzewno, rozpałka, brykiet, sadpal to znaleźli Państwo idealne miejsce na zakupy.

logo-wegiel

Sprzedażą opału w Gliwicach zajmujemy się od 2000 roku, nieustannie podnosząc jakość świadczonych dla Państwa usług w zakresie sprzedaży węgla. Posiadamy grono stałych i zadowolonych klientów, z którymi współpracujemy od lat.

Skład opału – tel: 692 109 892

Cennik:
cennik_m

Kupując węgiel u Nas mają Państwo pewność pochodzenia węgla, jego jakości i wagi. Przed zakupem macie Państwo możliwość zobaczenia oferowanego opału, uzyskania fachowej odpowiedzi na nurtujące pytania, mogą Państwo uczestniczyć w całym procesie zakupu od załadunku opału na placu składowym do jego rozładunku u Państwa w domu. Załadunek odbywa się bezpośrednio po przesianiu węgla przez sortownik, co gwarantuje, że węgiel jest czysty, bez miału i o odpowiednich wymiarach.

Z doświadczenia wiemy, że zakup ekogroszku do pieca z podajnikiem automatycznym –hswretortowym to trudny i ważny wybór, dlatego sprzedajemy ekogroszek tylko dobrej jakości, który zapewni Państwu spokojną eksploatację pieca podczas sezonu zimowego. Dla swojej wygody mogą Państwo nabyć ekogroszek workowany w wyselekcjonowanych workach po 25 kg lub jeśli dysponujecie miejscem do jego składowania, luzem w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeżeli szukają Państwo ekologicznych rozwiązań do ogrzewania Waszego domu polecamy zakup paliwa z biomasy: pelletu bądź brykietu drzewnego.

Sprzedajemy opał workowany. Każdy sprzedawany przez nas asortyment możecie Państwo nabyć w workach 25 kg. Węgiel workowany magazynowany jest pod zadaszeniem, więc macie Państwo pewność, że będzie to suchy węgiel.

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy u Nas były dla Państwa przyjemnością.

tel.: 32/238-26-28 lub 692 109 892 (Realizujemy zamówienia telefoniczne)

Zapisz