Hurtowa sprzedaż węgla

Zajmujemy się sprzedażą hurtową węgla bezpośrednio z kopalni bądź z placu składowego w Gliwicach. Kupując węgiel u nas macie pewność pochodzenia sprzedawanego towaru, który dodatkowo przesiewamy, aby zapewnić węgiel jak najlepszej jakości z minimalną ilością podziarna. Działamy na terenie całego kraju.

logo

Jeśli prowadzisz skład opału, bądź zamierzasz zająć się sprzedażą materiałów opałowych, jednak brakuje Ci zaplecza technicznego, potrzebujesz sprawdzonego i rzetelnego dostawcy, zadzwoń do nas!. Zapewnimy transport materiałów opałowych, węgla, koksu, prosto z kopalni do Twojego składu w województwach: Śląsk, małopolskie, łódzkie, opolskie, dolnośląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, podkarpackie.

Hurtowa sprzedaż węgla – tel: 608 45 11 36

Doradzimy, podpowiemy, dostarczymy Ci towar, którego potrzebujesz.

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży opałowej!

Jeśli posiadasz Swój transport, możesz odebrać węgiel Sam bezpośrednio z kopalni, zadzwoń, może okazać się, że będziemy mogli zaoferować Ci węgiel w bardziej atrakcyjnej cenie niż Twój aktualny dostawca. Śledzimy aktualne rozwiązania, najlepsze oferty, polecamy węgiel sprawdzony i pewny!

Do dyspozycji klientów możemy udostępnić przesiewacz do sortowania węgla, jak również stanowisko do workowania materiałów sypkich. Posiadamy rozbudowany park maszynowy. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, które przyczynią się do rozszerzenia naszej działalności.
wegiel_grubyWęgiel Gruby
ekogroszekWęgiel Groszek 5-25
wegiel_orzechWęgiel orzech
węgiel_groszekWęgiel groszek

mial_29dMiał 29D

Zapisz