Skład opału Gliwice – detaliczna i hurtowa sprzedaż węgla

Sprzedażą opału zajmujemy się od 2000 roku, nieustannie podnosząc jakość świadczonych dla Państwa usług w zakresie sprzedaży węgla. Posiadamy grono stałych i zadowolonych klientów, z którymi współpracujemy od lat. Skład opału Gliwice.

logo-wegiel

Skład opału – tel: 692 109 892

Kupując węgiel u Nas mają Państwo pewność pochodzenia węgla, jego jakości i wagi. Przed zakupem macie Państwo możliwość zobaczenia oferowanego opału, uzyskania fachowej odpowiedzi na nurtujące pytania, mogą Państwo uczestniczyć w całym procesie zakupu od załadunku opału na placu składowym do jego rozładunku u Państwa w domu. Załadunek odbywa się bezpośrednio po przesianiu węgla przez sortownik, co gwarantuje, że węgiel jest czysty, bez miału i o odpowiednich wymiarach.

Z doświadczenia wiemy, że zakup ekogroszku do pieca z podajnikiem automatycznym –hswretortowym to trudny i ważny wybór, dlatego sprzedajemy ekogroszek tylko dobrej jakości, który zapewni Państwu spokojną eksploatację pieca podczas sezonu zimowego. Dla swojej wygody mogą Państwo nabyć ekogroszek workowany w wyselekcjonowanych workach po 25 kg lub jeśli dysponujecie miejscem do jego składowania, luzem w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeżeli szukają Państwo ekologicznych rozwiązań do ogrzewania Waszego domu polecamy zakup paliwa z biomasy: pelletu bądź brykietu drzewnego. Zapraszamy do naszego składu opału Gliwice.

Sprzedajemy opał workowany. Każdy sprzedawany przez nas asortyment możecie Państwo nabyć w workach 25 kg. Węgiel workowany magazynowany jest pod zadaszeniem, więc macie Państwo pewność, że będzie to suchy węgiel.

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy u Nas były dla Państwa przyjemnością.

tel.: 32/238-26-28 lub 692 109 892 (Realizujemy zamówienia telefoniczne).

Zajmujemy się sprzedażą hurtową węgla bezpośrednio z kopalni bądź z placu składowego w Gliwicach. Kupując węgiel u nas macie pewność pochodzenia sprzedawanego towaru, który dodatkowo przesiewamy, aby zapewnić węgiel jak najlepszej jakości z minimalną ilością podziarna. Działamy na terenie całego kraju.

logo

Jeśli prowadzisz skład opału, bądź zamierzasz zająć się sprzedażą materiałów opałowych, jednak brakuje Ci zaplecza technicznego, potrzebujesz sprawdzonego i rzetelnego dostawcy, zadzwoń do nas!. Zapewnimy transport materiałów opałowych, węgla, koksu, prosto z kopalni do Twojego składu w województwach: Śląsk, małopolskie, łódzkie, opolskie, dolnośląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, podkarpackie.

Hurtowa sprzedaż węgla – tel: 608 45 11 36

Doradzimy, podpowiemy, dostarczymy Ci towar, którego potrzebujesz.

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży opałowej!

Jeśli posiadasz Swój transport, możesz odebrać węgiel Sam bezpośrednio z kopalni, zadzwoń, może okazać się, że będziemy mogli zaoferować Ci węgiel w bardziej atrakcyjnej cenie niż Twój aktualny dostawca. Śledzimy aktualne rozwiązania, najlepsze oferty, polecamy węgiel sprawdzony i pewny!

Do dyspozycji klientów możemy udostępnić przesiewacz do sortowania węgla, jak również stanowisko do workowania materiałów sypkich. Posiadamy rozbudowany park maszynowy. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, które przyczynią się do rozszerzenia naszej działalności.

AKTUALNA MOCNA OFERTA (bez akcyzy):

wegiel_grubyWęgiel Gruby 496 zł netto
ekogroszekEkogroszek PIEKLORZ 550 zł netto
wegiel_orzechWęgiel orzech 450 zł netto
węgiel_groszekWęgiel groszek 415 zł netto

mial_29dMiał 29D (odsiew z węgla)
400 zł netto